Pytania i odpowiedzi

 

 • JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA ZAMÓWIONY maVie PLANNER?
  Czas realizacji zamówienia przez sklep zajmuje 2-4 dni. Liczony jest od momentu przyjęcia zamówienia i po zaksięgowaniu wpłaty za zamówienie, o czym zostaniesz powiadomienie w wiadomości mailowej. Dodatkowy czas, to dni na dostarczenie przesyłki przez DPD.

 

 • CZY JEST MOŻLIWA WYSYŁKA PLANNERA ZA GRANICĘ?
  Tak, jest to możliwe. Przed złożeniem zamówienia - prosimy o kontakt na adres mailowy info@mavieplanner.com w celu ustalenia szczegółów zamówienia i kosztu transportu.

 

 • W JAKI SPOSÓB ZAPAKOWANY JEST maVie PLANNER?
  MaVie Planner zapakowany jest w mocne tekturowe opakowanie, w kształcie koperty, która jest wewnątrz plannera, które chroni go przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu. Dodatkowo planner jest spakowany w opakowanie typu koperta foliowa DPD.

 

 • DLACZEGO W maVie PLANNERZE NIE MA DAT?
  Bo to planner, a nie kalendarz. Samodzielnie decydujesz kiedy rozpoczniesz w nim działania. Uzupełnienie dat zajmuje chwilę czasu, podczas których zaczynasz już planowanie i działanie. Brak dat może być też okazją, aby maVie Planner stał się eleganckim prezentem dla ważnej dla Ciebie osoby. Wówczas, brak dat będzie działał tylko na jego korzyść. Nie mniej, na początku plannera znajdują się trzy kalendarze na 2018, 2019 i 2020 rok.

 

 • NA JAK DŁUGO WYSTARCZA maVie PLANNER?
  Mavie Planner jest zaprojektowany na 12 miesięcy w układzie po 5 tygodni na każdy miesiąc. Tak samo jest w części finansowej - 12 miesięcy, po 5 tygodni.

 

 • Z CZEGO WYKONANY JEST maVie PLANNER?
  Mając na uwadze estetykę wykonania, a także wpływ na środowisko maVie Planner wydrukowany został na papierze w 100% pochodzenia z recyclingu. W zakładce EKOLOGIA uzyskasz więcej informacji o wykorzystanym papierze i technologii jego pozyskania. Głównym celem przy projektowaniu plannera było uzyskanie lekkości dla formatu B5 oraz spowodowanie aby planner po otwarciu nie zamykał się, tylko był otwarty i aby można było swobodnie w nim pisać. W tym celu wykorzystaliśmy techniki jak przy produkcji lekkich i wytrzymałych książek.

 

 • Z CZEGO WYNIKA CENA PLANNERA?
  maVie Planner jest autorskim projektem, został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Wszelkie informacje o użytych materiałach do jego wykonania znajdziesz punkt wyżej lub w zakładce EKOLOGIA. Dzięki wysokim standardom i nowoczesnym technologiom przy produkcji maVie Planner to inwestycja nie tylko w swoje życie ale i świadome użytkowanie EKO-odpowiedzialnego papieru. maVie Planner jest na 12 miesięcy, w których zaplanujesz swój czas, a także będziesz swobodnie zarządzać swoimi finansami.

 

 • DLACZEGO NA KARTKACH PAPIERU POJAWIAJĄ SIĘ GDZIENIEGDZIE KROPKI?
  Te kropki to wynik użytego papieru w 100% pochodzenia z recyklingu. Papier ten spełnia warunki dla produktu aby był uznany za eko-odpowiedzialny. Zaletą wykorzystania tego papieru jest zmniejszenie presji na zasoby drewna, oszczędność wody i energii, obniżenie emisji CO2. Cocoon to papier produkowany bez użycia chloru. Posiada bardzo dobre właściwości drukowe, w tym wysoką białość i nieprzezroczystość, jest wysokiej jakości, a co najważniejsze fantastyczne pisze się po nim zarówno długopisem, piórem wiecznym, cienkopisem czy ołówkiem. A pojawiające się kropki niech przypominają nam o wyższym celu ... ekologii.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl